Zpracování místní energetické koncepce

Zveřejněno: 4. 4. 2024, zapsal: Lukáš Fišer, přečteno: 349x

Vážení spoluobčané,

naše obec v současné době zpracovává místní energetickou koncepci, jejímž cílem je popsat současnou energetickou bilanci a navrhnout optimální komplexní řešení energetiky pro naši obec. Na zpracování tohoto dokumentu jsme obdrželi dotaci z EU v rámci Národního plánu obnovy. Jedná se o výchozí materiál, který může být v budoucnu využit pro nastavení komunitní energetiky a sdílení energie mezi jednotlivými objekty. Rádi bychom do tohoto procesu zapojili i veřejnost, proto vás prosím o vyplnění krátkého dotazníku, který se týká informací o vaší nemovitosti a způsobu jejího vytápění.

Dotazník je k dispozici zde: https://form.typeform.com/to/KT7JrwXI

Jeho vyplnění vám nezabere více než 3 minuty. Čím více dotazníků z naší obce bude vyplněno, tím přesnější budou data v místní energetické koncepci.

Velice vám děkuji za spolupráci.

Ing. Lukáš Fišer, starosta obce

Logo MEK