Na víceúčelové hřiště pod Sokolovnou můžete ZDARMA !

Zveřejněno: 20. 12. 2022, zapsal: Lukáš Fišer, přečteno: 705x
Víceúčelové hřiště 1

Již 4,5 roku (od poloviny roku 2018) je v provozu víceúčelové sportovní hřiště pod Sokolovnou, které je určeno pro malou kopanou, tenis, volejbal či nohejbal. Hřiště je v provozu každý den včetně víkendů a svátků a obec každý měsíc ze svého rozpočtu hradí mzdové náklady správce. Zastupitelstvo obce na svém jednání dne 19.12.2022 vyhodnotilo dosavadní fungování tohoto hřiště a bohužel bylo nuceno konstatovat, že jeho využití zdaleka neodpovídá původním očekáváním. Rozhodli jsme se proto, že od roku 2023 bude pronájem tohoto hřiště zcela ZDARMA.

Veškeré informace o fungování víceúčelového hřiště včetně kontaktů na správce, u kterého si můžete hřiště zarezervovat na konkrétní den a čas, jsou k dispozici na těchto stránkách:

Víceúčelové hřiště pod Sokolovnou

Věříme, že přijaté opatření zvýší využití hřiště ze strany sportující veřejnosti.

file icoProvozní řád víceúčelového hřiště pod Sokolovnou ze dne 19.12.2022.pdf (238,9 KB)

Ing. Lukáš Fišer, starosta obce