Po více než 10 letech se znovu otevřela pokladna na vlakovém nádraží

Zveřejněno: 20. 12. 2021, zapsal: Lukáš Fišer, přečteno: 870x
České dráhy IDPK

S účinností nových jízdních řádů veřejné dopravy došlo po více než 10 letech k opětovnému otevření pokladny na vlakovém nádraží v Holoubkově. Původní pokladna byla uzavřena při provádění velké investiční akce Optimalizace trati Zbiroh - Rokycany.

Nově otevřená vnitrostátní pokladna provozovaná společností České dráhy a.s. je zařazena do systému Integrované dopravy Plzeňského kraje, tudíž kromě nákupu jednotlivých jízdenek na vlak je v této pokladně možné provádět i veškeré operace s Plzeňskou kartou (dobíjení předplatného, výměna karet apod.). V pokladně je možné platit kromě hotovosti i platební kartou. Společně s pokladnou byla znovu otevřena i vytápěná čekárna pro cestující včetně WC.

Provozní doba pokladny a čekárny:

Po - Pá     5:40 - 19:10 hod.

So - Ne     6:40 - 19:10 hod.

Kontakty:

Otevření pokladny pro cestující znamená nutnost zakoupit si jízdní doklad před nástupem do vlaku, ve vlaku již bude nákup jízdního dokladu zpoplatněn přirážkou dle platného ceníku ČD.

Ing. Lukáš Fišer, starosta obce