Zpráva o činnosti stavebního výboru za rok 2019

Zveřejněno: 16. 12. 2019, zapsal: Lukáš Fišer, přečteno: 1002x

Stavební výbor pracoval v roce 2019 v tomto složení:

Václav Bezstarosti, člen zastupitelstva obce

Milan Fiala

Luboš Vondrášek, člen zastupitelstva obce, předseda stavebního výboru

Vzhledem k malým pravomocem v oblasti povolování drobných staveb v obci,  jelikož povolování staveb pro obec Holoubkov zajišťuje stavební odbor Městského úřadu v Rokycanech, se činnost stavebního výboru omezuje v podstatě na požadavky vznesené ze strany  starosty a zastupitelstva obce a na účast při kontrolních dnech u prováděných staveb v obci.

Zároveň to, že dva ze tří členů stavebního výboru jsou zároveň členy zastupitelstva obce, má  jistou výhodu v tom, že případné aktuální problémy se dají řešit přímo při jednáních zastupitelstva obce.

Na své poslední schůzi v letošním roce dne 12.12.2019 jsme probrali činnost za uplynulý rok 2019. Poděkování patří především p. Bezstarosti, který se v letošním roce, tak jako loni, hlavně zúčastňoval kontrolních dnů na stavební akci „Průtah obcí Holoubkov I etapa“, která probíhala od loňského roku.

Zapsal: Luboš Vondrášek,  předseda stavebního výboru