POZOR !!! Částečná a úplná uzavírka místní komunikace

Zveřejněno: 7. 5. 2013, zapsal: Lukáš Fišer, přečteno: 1593x

Obecní úřad upozorňuje všechny občany a firmy, že v termínu

od 13. 5. 2013 do 17. 5. 2013

dojde k částečné (ve vymezených dobách k úplné) uzavírce místní komunikace mezi prodejnou potravin ABS a restaurací na Růžku.

V této době zde bude firma BAGGER s.r.o. provádět opravu odlehčovací komory kanalizace. Důrazně žádáme všechny řidiče z řad občanů i zásobování jednotlivých firem, aby se ve vlastním zájmu tomuto místu vyhnuli a do sídliště po tuto dobu používali jiné příjezdy (u p. Billové, u mateřské školky, vedle statku Langových). Zvýšené opatrnosti je potřeba dbát i při průjezdu po hlavní silnici II/605.

Dále žádáme všechny chodce, aby v zájmu zajištění vlastní bezpečnosti pro průchod používali protější chodník.

Děkujeme za pochopení a předem se omlouváme za případné komplikace.

Ing. Lukáš Fišer
                                                                                starosta obce