Revitalizace části obce "Staré sídliště"

Zveřejněno: 24. 3. 2011, zapsal: Lukáš Fišer, přečteno: 2434x

Jednou z akcí zařazených do Strategického rozvojového plánu obce Holoubkov pro další léta je revitalizace veřejných prostranství v části obce "U Zámečku", "Staré sídlitě" a okruh "Ke Kabelu". V této části obce by měly být rekonstruovány a rozšířeny místní komunikace, vyřešena parkovací stání, doplněno veřejné osvětlení a obnoven park "U Zámečku" (dnešní Dům s pečovatelskou službou). Před zpracováním jednotlivých částí projektové dokumentace na výše zmíněné oblasti byla zadána architektonická studie, která má za úkol jednotlivé části sladit a propojit je do jednoho funkčního celku.

Prvním výstupem z této studie je tzv. problémový výkres, který identifikuje všechny problematické oblasti v této části obce. Na jeho podkladě následně vznikne návrh řešení těchto problémů jako podklad pro zpracování projektových dokumentací na jednotlivé části. Vyzývám tímto všechny občany obce, nejen ty, kteří v této oblasti přímo bydlí, k zasílání podnětů a připomínek k tomuto materiálu. Připomínky je možné sdělit všemi dostupnými informačními kanály, tj. zde na webu, e-mailem nebo písemně. Za Vaše podnětné návrhy předem děkuji.

Ing. Lukáš Fišer, starosta

file icoStudie Staré sídliště - problémový výkres.pdf (1,7 MB)