Upozornění pro žadatele o byt

Zveřejněno: 7. 2. 2020, zapsal: Lukáš Fišer, přečteno: 1035x

Na základě Zásad hospodaření s bytovým fondem obce Holoubkov ze dne 16.12.2019 upozorňuji všechny žadatele o byt, že jsou povinni

nejpozději do 31. března 2020

obnovit svoji žádost o byt na letošní rok.

Obnovení žádosti je potřeba učinit výhradně prostřednictvím formuláře k tomu určenému, který si každý může vyzvednout v úředních hodinách na obecním úřadě nebo si ho vytisknout z internetových stránek www.obecholoubkov.cz v sekci Samospráva obce / Formuláře. Na tomto formuláři žadatel svým podpisem potvrdí, že od poslední aktualizace seznamu žadatelů o byt nezískal do vlastnictví jinou nemovitost určernou k trvalému bydlení a doloží veškeré změny, které nastaly od doby podání jeho původní žádosti.

Za obnovení žádosti o byt je nutné uhradit poplatek ve výši 200,- Kč.

V případě, že žadatel neobnoví svoji žádost o byt v určeném termínu a nezaplatí stanovený poplatek, bude ze seznamu žadatelů o byt v obci Holoubkov vyřazen.

V Holoubkově dne 7.2.2020

Ing. Lukáš Fišer