Od pondělí 11.5.2020 se otevírají i zbývající zařízení v obci

Zveřejněno: 7. 5. 2020, zapsal: Lukáš Fišer, přečteno: 462x

V rámci uvolňování restriktivních opatření v souvislosti s mimořádnou epidemiologickou situací se v pondělí 11.5.2020 otevírají i zbývající dosud uzavřená zařízení v naší obci: dětské hřiště u ZŠ, fotbalové hřiště, vnitřní prostory Sokolovny a klubovna v hasičské zbrojnici. Otevřít může rovněž většina provozoven (kadeřnictví, masáže, kosmetika apod.), restaurace mohou zpřístupnit venkovní zahrádky.

Obecní úřad i knihovna již fungují v normálním provozu. Na červen se opětovně plánuje konání vybraných kulturních akcí: Den dětí, pouť v centru obce, vítání občánků.

Znovuotevření ZŠ a MŠ připravuje vedení příspěvkové organizace od pondělí 25.5.2020.

Při všech aktivitách i nadále platí povinnost nosit ochrannou roušku dýchacích cest, dodržovat dvoumetrové rozestupy mezi osobami a dbát na zvýšená hygienická opatření.

Ing. Lukáš Fišer, starosta obce