HOŠI, DĚKUJEM !!!

Zveřejněno: 27. 6. 2016, zapsal: Lukáš Fišer, přečteno: 1988x
Fotbal_vítěz OP

Fotbalový klub TJ Holoubkov završil nejúspěšnější sezónu za svoji více jak 60letou historii. Oddíl Muži „A“ pod vedením trenéra Petra Berana se umístil v okresním přeboru na 2. místě těsně za vítěznými Příkosicemi, čímž si hráči zajistili účast v baráži o postup do krajské I.B třídy. V prvním střetnutí s týmem Jiskra Bezdružice na hřišti soupeře prohráli 2:1 (gól Jiří Zajíček), v odvetném utkání na domácí půdě v nádherné atmosféře za účasti téměř 250 fanoušků však dokázali zvítězit 3:1 (góly Tomáš Teplý 2x, Martin Auterský) a po 3 letech tak podruhé v historii postupují do krajské I.B třídy.

Postup z okresní soutěže do okresního přeboru si zajistil také rezervní tým Muži „B“, který se v soutěži umístil na 1. místě. Neméně úspěšní byli i naši nejmenší hráči, kteří suverénně zvítězili v okresním přeboru žáků.

Jménem Obce Holoubkov všem týmům gratuluji a děkuji za výtečnou reprezentaci naší obce na sportovním poli. V dalším ročníku přeji mnoho úspěchů!

Ing. Lukáš Fišer, starosta

 

FOTO Z NEDĚLNÍCH OSLAV

ODKAZ NA WEBOVÉ STRÁNKY TJ