Omezení provozu v Novém sídlišti

Zveřejněno: 9. 10. 2015, zapsal: Lukáš Fišer, přečteno: 1761x

Od pondělí 5.10.2015 realizuje společnost RWE Distribuční služby s.r.o. opravu plynovodu v úseku od Těškovské silnice po místní komunikaci směrem k Novému sídlišti. Po obnažení plynového potrubí byl zjištěn jeho havarijní stav v celé délce, tudíž je nutné plynový řad kompletně vyměnit až k regulační stanici nad sídlištní kotelnou.

Z toho důvodu bude v této ulici až do 31.10.2015 jedna polovina vozovky uzavřena a provoz bude sveden do jednoho jízdního pruhu s předností shora. Zároveň bude v této ulici zcela zakázáno parkování vozidel.

Žádám tímto všechny obyvatele dotčené lokality, aby respektovali instalované přenosné dopravní značení a aby omluvili nepříjemnosti, které jim v důsledku realizace této akce vzniknou.

Celou akci realizuje a také financuje společnost RWE, v případě potřeby je možné se obrátit na stavbyvedoucího: Václav Sedlář, mobil: 777 779 687.

Děkujeme za pochopení.

Ing. Lukáš Fišer, starosta obce