POZOR !!! Výběrové řízení na strážníky Městské policie Mýto

Zveřejněno: 10. 7. 2015, zapsal: Lukáš Fišer, přečteno: 1706x

Starosta města Mýta vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice strážníka Městské policie Mýto.

Počet pracovních pozic: 3

a) Pracovní poměr: na dobu určitou (jeden rok) s předpokladem změny na pracovní poměr na dobu neurčitou. Předpokládaný nástup 1.10.2015, případně dohodou. Platové zařazení do platové třídy 6. dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., po získání osvědčení o splnění odborných předpokladů zařazení do platové třídy 7.

b) Pracovní náplň: výkon funkce strážníka městské policie v souladu se zákonem č. 553/1991 Sb., o obecní policii, v platném znění, v katastrálním území města Mýto, obce Holoubkov a obce Medový Újezd se zákonem stanovenými výjimkami.

c) Požadavky na uchazeče:

- Úplné střední vzdělání zakončené maturitní zkouškou (doložené dokladem o dokončeném vzdělání)

- Tělesná a zdravotní způsobilost k výkonu oprávnění podle zákona č. 553/1991 Sb., ve znění pozdějších předpisů. Zdravotní způsobilost bude v konečné fázi výběrového řízení posuzována smluvním lékařem Města Mýto, náklady bude hradit uchazeč.

- Osoba starší 21 let

- Občanství ČR

- Bezúhonnost a spolehlivost dle zákona č. 553/1991 Sb., ve znění pozdějších předpisů. Spolehlivost se prokazuje čestným prohlášením, které nesmí být starší tří měsíců (viz vzor v příloze), bezúhonnost se prokazuje výpisem z rejstříku trestů, který nesmí být starší tří měsíců.

d) Rozšířené požadavky na uchazeče:

-  Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič s praxí.

- Fyzická zdatnost a psychická způsobilost (psychická způsobilost bude v konečné fázi výběrového řízení ověřována testem, který si hradí uchazeč)

- Dobrá znalost práce na PC, kancelářské programy, internet.

- Komunikativnost, asertivita, společenská úroveň jednání a vystupování, vyšší úroveň verbálního a písemného projevu.

- Schopnost pracovat samostatně i jako člen týmu.

- Zbrojní průkaz skupiny D výhodou.

- Platné osvědčení o splnění stanovených odborných předpokladů strážníka výhodou

- Aktivní znalost cizího jazyka výhodou.

e) Přihláška do výběrového řízení musí obsahovat:

- Jméno, příjmení, titul uchazeče

- Datum a místo narození

- Místo trvalého pobytu uchazeče (případně registrovaného i reálného pobytu)

- Telefonický kontakt a email

- Číslo občanského průkazu uchazeče

- Datum a podpis uchazeče.

f)       Požadované doklady, které je nutné doložit k přihlášce:

- Strukturovaný životopis s údaji o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech.

- Motivační dopis

- Výpis z rejstříku trestů ne starší tří měsíců

- Četné prohlášení o spolehlivosti (viz vzor v příloze)

- Kopie dokladu o dosaženém vzdělání

- Fotografie dokladového typu vítána (není povinná)

Písemné přihlášky s náležitostmi zasílejte nejpozději do 7.8.2015 na adresu:

Město Mýto

Náměstí 109

338 05 Mýto

Obálku označte nápisem „VŘ STRÁŽNÍK“.

V případě osobního doručení přihlášku doručte na podatelnu městského úřadu.

VYHLAŠOVATEL SI VYHRAZUJE PRÁVO ZRUŠIT VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ V JEHO PRŮBĚHU NEBO NEVYBRAT ŽÁDNÉHO Z UCHAZEČŮ A VYHLÁSIT NOVÉ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ.

V Mýtě dne 10.7.2015

František Končel
                                                                    starosta města

file icoVzor čestného prohlášení o spolehlivosti.pdf (159,9 KB)