Nové televizní kanály v Holoubkově

Zveřejněno: 13. 8. 2014, zapsal: Lukáš Fišer, přečteno: 2156x

AKTUALIZACE 6.11.2014: Do multiplexu 4, který je v Holoubkově dostupný z vysílače malého výkonu na bytovce č.p. 4 na kanálu č. 30, přibyl program ZAK (regionální vysílání z Plzně). Pro jeho příjem je nutné znovu naladit digitální televizory či set-top boxy.

Provozovatel televizního vysílače malého výkonu na bytovce č.p. 4 v Holoubkově oznamuje, že na kanálu č. 55 - Regionální síť 7 (ČT1 HD, ČT2 HD, ČT sport HD, ČT:D/ČT art, Retro Music TV) přibyl nový program Kino Svět (zatím vysílá pouze titulek, řádné vysílání by mělo být zahájeno v září).

Dále byla na kanálu č. 21 zprovozněna Regionální síť 1 s programy Noe TV, Slovak sport a Sport 5.

Divákům s individuálním terestrickým příjmem digitálního televizního vysílání stačí spustit automatické či manuální naladění svých set-top boxů či digitálních televizorů, diváci přijímající terestrické digitální televizní vysílání přes společnou televizní anténu v bytovkách musí kontaktovat správce, který příjem upraví.