Zpráva o činnosti VpKŠZO za rok 2013

Zveřejněno: 17. 12. 2013, zapsal: Lukáš Fišer, přečteno: 1566x

V průběhu třetího roku činnosti se členové výboru sešli 12x za účelem přípravy kulturních akcí v obci. Ve spolupráci s vedením obce, zájmovými organizacemi a Základní školou jsme zorganizovali následující akce:

- masopustní průvod s vepřovými hody a večerní posezení při hudbě v místních restauracích

- loutkové divadlo pro děti

- beseda manželů Kalousových o cestování po Mongolsku

- holoubkovská buchta

- beseda s panem Tomášem Černým o cestování po Jihoafrické republice, Botswaně a Zimbabwe

- den plný her – deskové hry v Základní škole

- slet a pálení čarodějnic

- Mezinárodní den dětí

- koncert v zahradě domu s pečovatelskou službou

- holoubkovské letní slavnosti

- holoubkovský štrúdl

- drakyáda

- den plný her - deskové hry v Základní škole

- divadlo pro děti s mikulášskou nadílkou

- 18. prosince se uskuteční setkání pod vánočním stromem, kde proběhne pásmo připravené dětmi z Mateřské školy a Základní školy. Tímto zvu na tuto akci všechny přítomné spoluobčany.

Kromě zmíněných akcí výbor kultury vyhodnocuje žádosti jednotlivých zájmových organizací v obci o poskytnutí příspěvku na činnost a předkládá je zastupitelstvu obce ke schválení. Na konci kalendářního roku, mají jednotlivé organizace povinnost předložit vyúčtování příspěvku, jehož kontrolou se rovněž zabývá výbor kultury.

Dovolte mi, abych poděkoval za práci v tomto roce všem členům výboru kultury a rovněž i ostatním členům zájmových organizací, kteří se podíleli na jednotlivých kulturních akcích, přičemž musím poukázat na aktivní zapojení členů SDH.

Zapsal: Kurdík Stanislav – předseda výboru