Zrušení skládky dřeva mezi starým sídlištěm a DPS

Zveřejněno: 28. 3. 2012, zapsal: Lukáš Fišer, přečteno: 1998x

Zastupitelstvo obce na svém jednání dne 26.3.2012 schválilo záměr zrušení původní skládky dřeva mezi starým sídlištěm a Zámečkem (DPS) na obecních pozemcích parc. č. 193/1, 195/2, 350 a 457. Ke všem bytovým domům ve starém sídlišti byl v roce 2002 přiveden plyn, v roce 2010 byly posíleny hlavní přívody elektřiny ke všem domům včetně výměny trafostanice a v roce 2008 byla většina bytů prodána do soukromého vlastnictví. Z těchto důvodů pominul důvod pro skládkování dřeva na obecních pozemcích, neboť vlastníci bytů mají v současné době možnost přejít na jiný zdroj vytápění, anebo si musí dřevo skladovat ve svých sklepích.

Obecní úřad proto vyzývá všechny občany, kteří mají postavené jakékoliv stavby nebo uskladněné jakékoliv věci na výše uvedených obecních pozemcích mezi starým sídlištěm a Zámečkem (DPS), že jsou povinni tyto věci a stavby

odstranit nejpozději do 16. září 2012.

Veškeré věci a stavby, které se na těchto pozemcích budou nacházet po tomto termínu, budou zlikvidovány obcí a tento prostor bude kompletně vyklizen.

DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI.

V Holoubkově dne 28.3.2012