Zpráva o činnosti sociálního výboru za rok 2018

Zveřejněno: 13. 9. 2018, zapsal: Lukáš Fišer, přečteno: 1414x

Sociální výbor pracoval ve složení:

MUDr. Václava Gutová – předsedkyně

Božena Karasová, Mgr. Dagmar Kořánová, Hana Šašková – členky

K jednání se výbor sešel celkem na 5 schůzích a projednával sociální a zdravotní problémy občanů, zejména klientů DPS ve spolupráci se sociálním odborem Města Rokycany a s pečovatelkou Nikolou Slavíkovou.

Dále byla řešena bytová problematika, byly přijaty celkem 4 žádosti o obecní byt. Při každoročním hodnocení změn uchazečů o byty nebyly obnoveny 2 žádosti. Byla schválena 1 výměna bytů. Uvolnil se 1 byt v DPS a dosud není obsazen, žádný z uchazečů o byt v DPS o něj nemá zájem.

V dubnu proběhlo "Vítání občánků", letos jsme přivítali celkem 19 dětí.

Při předvelikonoční návštěvě členky výboru navštívily spoluobčany v domovech v Mirošově, Zbůchu a na sociálním oddělení léčebny Janov.

Průběžně byly prováděny návštěvy a předány dárky spoluobčanům k významným životním výročím.

Za sociální výbor: MUDr. Václava Gutová