Zpráva o činnosti VpKŠZO za rok 2012

Zveřejněno: 8. 11. 2012, zapsal: Lukáš Fišer, přečteno: 1665x

V průběhu druhého roku činnosti se členové výboru sešli celkem 9x za účelem přípravy kulturních akcí v obci. Ve spolupráci s vedením obce a zájmovými organizacemi jsme se podíleli na přípravě následujících akcí:

• divadlo pro děti (více než 50 dětí a dospělých)
  • Masopust v obci, dětský karneval a večerní zábava (dětský karneval 100 dospělých + 110 dětí)
  • den plný her – první ročník deskových her (cca 45 účastníků)
  • slet a pálení čarodějnic (cca 120 účastníků)
  • mezinárodní den dětí (cca 90 dětí)
  • holoubkovské letní slavnosti, jehož součástí byl poprvé koncert v zahradě domu s pečovatelskou službou (cca 300 účastníků)
  • Do konce tohoto roku připravujeme mikulášskou diskotéku pro děti (diskotéka pro dospělé se z důvodu loňské účasti dvanácti účastníků konat nebude.) a dále pro velký úspěch Den plný her
  • odložená beseda cestovatele Dr. Luďka Uzla by měla proběhnout v listopadu a opět se budeme podílet na zajištění akce Setkání u vánočního stromu.

Děkuji tímto všem členům výboru a rovněž členům jednotky dobrovolných hasičů, kteří se aktivně podíleli na jednotlivých akcích.

Zapsal: Kurdík Stanislav – předseda výboru