Obec Holoubkov bude součástí integrované dopravy Plzeňska

Zveřejněno: 20. 9. 2011, zapsal: Lukáš Fišer, přečteno: 2609x
Logo IDP

AKTUALIZACE 13.3.2012: Veškeré informace o novinkách týkajících se změn v Integrované dopravě Plzeňska, které nastanovu od 1.4.2012, si můžete přečíst na této stránce. Na obecním úřadě jsou k dispozici různé verze letáků ke změnám v IDP v papírové podobě.

AKTUALIZACE 20.9.2011: Od 1.4.2012 se nově stane naše obec spolu s dalšími 152 obcemi součástí systému Integrované dopravy Plzeňska (IDP). Doposud IDP končí v Rokycanech a cestující si musejí do Holoubkova dokupovat další jízdenku. Od příštího roku tak budou moci cestující na celém tomto území jezdit na jeden cestovní doklad a využívat všechny druhy veřejné dopravy - vlaky, autobusy i městskou hromadnou dopravy - a libovolně mezi nimi přestupovat. Více informací včetně grafické mapy nově vytvořených zón najdete v tomto dopisu od 1. náměstka hejtmana Plzeňského kraje pro oblast dopravy p. Jaroslava Bauera:

file icoPMDP - IDP.pdf (2,8 MB)

Plzeňské městské dopravní podniky zároveň od 1.1.2012 mění ceník jízdného:

file icoPMDP - ceny 2012.pdf (184,9 KB)

Ing. Lukáš Fišer, starosta