Nabídka pronájmu prodejních stánků v centru obce

Zveřejněno: 16. 11. 2020, zapsal: Lukáš Fišer, přečteno: 1669x
FIALKA FELEKT

Obec Holoubkov nabízí k pronájmu 2 montované prodejní stánky č.p. 295 a č.p. 296 v centru obce vedle autobusové zastávky ve směru na Rokycany. Oba jsou připojeny k síti elektrické energie a na obecní vodovod a kanalizaci a jsou vybaveny umyvadlem s teplou a studenou vodou a WC. Jsou vhodné především pro menší prodejnu.

Zájemci o pronájem stánku předloží písemně svoji nabídku, která bude obsahovat:

• identifikační údaje zájemce (jméno a příjmení, datum narození, místo trvalého bydliště, kontaktní údaje - telefon, e-mail, případně obchodní název a IČO),
  • předpokládaný způsob využití stánku (k čemu bude stánek využit, jaký sortiment se v něm bude prodávat, předpokládaná prodejní doba apod.),
  • předpokládané datum zahájení činnosti,
  • navrhovanou výši měsíčního nájemného (minimálně 30,- Kč/m2 pronajaté plochy).

V případě zájmu doručte písemnou nabídku na Obecní úřad Holoubkov, Holoubkov 48, 338 01 Holoubkov, e-mail: podatelna(AT)obecholoubkov+dot+cz, datová schránka: r59ay5q nejpozději do 7.12.2020 do 9:00 hod.

Podrobné informace jsou k dispozici v Oznámení o zveřejnění záměru pronájmu:

file icoZáměr pronájmu - prodejní stánek č.p. 295 FIALKA.pdf (202,1 KB)

file icoZáměr pronájmu - prodejní stánek č.p. 296 FELEKT.pdf (200,8 KB)

Ing. Lukáš Fišer, starosta obce