Kopeme za fotbal - TJ Holoubkov

Zveřejněno: 28. 1. 2018, zapsal: Lukáš Fišer, přečteno: 2174x
Fotbalový klud TJ Holoubkov 7

V rámci projektu Gambrinus Kopeme za fotbal, který je určen pro všechny aktivní týmy z krajských a okresních fotbalových soutěží, sehráli v neděli 28.1.2018 muži TJ Holoubkov v tréninkovém centru v Luční ulici na umělé trávě přátelské utkání s A týmem FC Viktoria Plzeň. Tým FC nastoupil v sestavě Sváček - Havel, Hejda, Hájek, Kovařík - Hrošovský, Čermák - Zeman, Kolář, Ivanschitz - Krmenčík, naši hráči se v průběhu zápasu vystřídali na hřišti všichni. Zápas se hrál ve zkráceném čase 2 x 35 minut za mohutné podpory holoubkovských fanoušků. Ačkoliv finální výsledek pochopitelně vyzněl ve prospěch prvoligové FC, pro naše hráče to znamenalo úžasný zážitek, který si odváželi domů společným autobusem.

 FOTKY ZDE 

 DALŠÍ FOTKY ZDE