Pozvánka na Holoubkovské letní slavnosti - Benátská noc 2017

Výbor kultury obce Holoubkov Vás zve na

Holoubkovské letní slavnosti

Benátská noc 2017,

která se uskuteční v sobotu 26. srpna 2017 na hasičském cvičišti u rybníka. Součástí programu bude mimo jiné tradiční plavba lodí po rybníce, ohňostroj a vystoupení legendární rockové kapely Katapult s frontmanem Oldou Říhou, která se do Holoubkova vrátí po 38 letech. Vstupné: 99,- Kč (ZTP a děti zdarma). Více informací na plakátu:

file icoBenátská noc 2017.jpg (1,4 MB)

FOTKY ZDE

Instrukce pro plavidla:

Zveme všechny zájemce, aby opět připravili svoje plavidla k vyplutí. Sraz na "ostrůvku" ve 20:00 hod., start cca ve 20:30 hod. na dohodnutý signál. Žádáme všechny zúčastněné, aby nenarušovali tuto akci samovolným plavením po rybníku. Efektem této akce je především organizované vyplutí všech plavidel z "ostrůvku". Z bezpečnostních důvodů je nutné, aby při zahájení ohňostroje byla všechna plavidla soustředěna v přední části rybníku u hráze (cca ve 21:20 hod.).

Na obecním úřadě jsou k dispozici od 14.8. lampiony k dekoraci plavidel (2 ks na jedno plavidlo). Děkujeme za pochopení a vstřícnost k pořádání této akce. Upozorňujeme, že v tento den bude noční klid vymezen až od 2:00 hod.!