Zpráva o činnosti stavebního výboru za rok 2016

Zveřejněno: 21. 12. 2016, zapsal: Lukáš Fišer, přečteno: 1875x

Stavební výbor pracoval v roce 2016 ve stejném složení jako v loňském roce, a to: předseda - Vondrášek Luboš, členové -  Ing. Suchý Petr, Bezstarosti Václav, Kuba Tomáš, Fiala Milan.

Činnost  výboru se skládala převážně z účasti na kontrolních dnech u prováděných stavebních akcí v obci Holoubkov, dále pak při posuzování nutných oprav bytového domu na Rudě, jednání ohledně komunikací v chatové lokalitě Hamr apod. dle potřeby obce Holoubkov.

Vzhledem k situaci, že povolování staveb je dle zákona plně v kompetenci stavebního úřadu města Rokycany, je činnost stavebního výboru v podstatě omezena na účast při kontrolních dnech při provádění staveb obce Holoubkov, nebo požadavků obce Holoubkov.

Chtěl bych touto cestou poděkovat p. Bezstarosti za jeho maximální účast za stavební výbor pro obec Holoubkov.

Zapsal: Luboš Vondrášek, předseda stavebního výboru